Závody Rymáň 18. 9. 2010 - osm pohárů ze čtyř soutěží!!!

Byl hezký den a náš oddíl se opět vydal si zaskákat. Tentokrát jsme nejeli "zručnost" ani "padesátky", protože se již blíží konec závodní sezony a také jsme neměli poničku Dádu, která zrovna měla otlak pod sedlem, ale jeli jsme 70, 80, 90/100 a 100/110. Začali jsme soutěží na čas "70", kde zazářil Despin, se kterým vyhrála Dianka D., která ho předala Terezce B. a ta si s ním bravurně dojela pro druhé místo. Třetí byla Natálka K. s Lady, které moc gratulujeme a pátá Verunka B. s Palomou. A hned byly tři poháry doma. V další soutěži, 80cm, také na čas, byla na dekorovaných místech opět Dianka a jak jinak, zas s Despinkem, vybojovali druhé místo a pěkné třetí místo obsadila Zuzana G. s Neonkou. Takže další dva poháry (byly do třetího místa). Závody pokračovaly soutěží 90cm s rozesakováním na 100cm, kde nenašla přemožitele Simona D. a nejrychlejší jízdou si dojela pro první místo. Poslední soutěž byla 100cm s rozeskakováním na 110cm, v této soutěži již startovala z našeho oddílu jen Simona a Diana. Simona obsadila s Refinkou druhé místo a Dianka s Royal Princess vybojovala krásné třetí místo, byl to její první start na 110cm! Takže jsme do sbírky přidaly další dva poháry a měli jsme jich osm! Z toho Simona dva za dva starty a Dianka tři ze čtyřech startů. Děkujeme Tomášovi Kociánovi za zapůjčení Princezny, myslím, že Dianka dnes úspěšně zakončila závodění s tímto sympatickým koníkem. Všem moc gratulujeme a Holanovým děkujeme za opravdu krásné poháry, které se většinou ani nepřivezou z oficielních závodů. A doma na statku? No samo, že jsme vítězství opět zapíjeli šampaňským.

15.10.2010 11:03:03
simonadittrichova
V květnovém časopise jezdectví ( Koníček ) naleznete na straně 8-9 velmi pěknou reportáž o našem oddílu.

Článek ke čtení ZDE

 ČT 1 pořad "Věříš si", záznam můžete shlédnout v archivu ČT ZDE ...
TJ Slavia Ptice, info@jkptice.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one