Úspěšný květnový víkend-závody 9. 5. 2009 Septima-Rymáň.

V sobotu 9. 5. 2009 jsme vyrazili na závody několik kilometrů od naší stáje, většinou po kopytě. Pan Holan, pořadatel závodů na Rymáni, Karla Dittricha požádal o postavení parkuru a musíme pochválit, parkur byl pěkně postaven, nejzajímavější  bylo rozeskakování, které bylo většinou v každé soutěži jiné a nabízelo možnost si buď korektně najet, nebo zariskovat a zvolit kratší či úplně nejkratší možnou trasu a v případě čistého parkuru zasáhnout do vítězných výsledků. Dík patří i naší Kristýnce Himlové, která zapisovala výsledky a je už v tomto úplný profík:-), vyhlášení výsledků se konalo ihned po skončení každého jednotlivého  závodu.
V první soutěži (50/60) jel Green Land s Aničou a Dianka s Lilinkou, oba za 4tb.,  Klárka J. s Klárkou D. starovaly se Sendy, zákl. kolo čistě, Klárka J. v rozeskakování
 za 4tb. a Klárka D. zajela bezchybně i rozeskakování.
Druhé soutěže (70/80) se účastnila Zuzka s Neonkou - vybojovaly třetí místo!!! Jirka Z. s Despinem zajel za 4tb., Anča s Greenem šla zákl. kolo i rozeskakování bez chyby, s Greenem ještě nezávodíme, ale učíme  ho skákat, tak zatím bez umístění.
Třetí soutěž (80/90) byla v naší režii, Simona zvítězila s Reformou!!! a hned za  ní, na druhém místě, byla Anča s Neonkou!!!, jen ony dvě, Simona s Ančou, zajely  nejkratší trasu v rozeskakování! Míša s Lyellem se umístila (čistě i  rozeskakování) na šestém místě. Simona jela ještě s Khiarou za 4tb. a Anča s Despinem, taktéž za jednu chybu.
Ve čtvrté soutěži (90/100) jsme si odvezli opět dva poháry, Simona, tentokrát s trakénskou klisnou Khiarou za druhé místo!!! a hned za ní Anna s jednadvacetiletým Lyellem za třetí!!! Reforma jednu překážku shodila, ale my  již měli splněno a odjížděli jsme spokojeni s pěti krásnými poháry, což považujeme za úspěch!

Naši členové, taktéž hájící barvy TJ Slavia Ptice, vyrazili jinam na závody. Jirka S. na oficielní Z, ZL do Prahy na Gabrielku, kde zajel za 4tb. a Kristýnka S. se účastnila závodů v Mratíně, kde vybojovala s Admirálem třetí místo ve štafetách.
Všem dekorovaným gratulujeme!
Fotografie a video bude dodáno!
11.05.2009 16:24:12
simonadittrichova
V květnovém časopise jezdectví ( Koníček ) naleznete na straně 8-9 velmi pěknou reportáž o našem oddílu.

Článek ke čtení ZDE

 ČT 1 pořad "Věříš si", záznam můžete shlédnout v archivu ČT ZDE ...
TJ Slavia Ptice, info@jkptice.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one