Letošní první hobby závody v JS Arcos v Rudné

Letošní závodní sezonu jsme přivítaly na kolbišti v Rudné u Prahy. V sobotu 10.4. jsme se rozhodly otestovat naše koně a hlavně sebe po dlouhé zimě. Do Arcosu jsem se vydaly po kopytě a to ve složení Zuzana Gregoriadesová s Neonkou, Ela Bohmová s Lady a Klára Djemelová s Pohádkou.

Na programu byly čtyři soutěže.  Jako první byl parkur s vodičem do 50 cm , druhou soutěží byl parkur 60cm na čas bez rozeskakování, třetí soutěž byla 80 cm na čas bez rozeskakování a poslední soutěž byla vypsána jako 100/110 cm. Ve druhé soutěži startovala Ela s Lady,  Zuzka s Neonkou a do třetice i Klárka s Pohádkou.

Ela vybojovala druhé místo, Zuzka se umístila na pátém místě a Klárka bohužel inkasovala 4 tb. Ve třetí soutěži už startovala jen Lady a Neonka.

Lady předvedla pěkný čistý parkur, ale bohužel v pomalejším čase a Neonka byla za poslední shozený skok penalizována 4 tb. První letošní závody byly úspěšně za námi, domů jsme se vracely s úsměvem na tváři a dobrou náladou, jen to počasí k nám mohlo být milosrdnější J

Více foto zde  ...

29.04.2010 09:39:49
simonadittrichova
V květnovém časopise jezdectví ( Koníček ) naleznete na straně 8-9 velmi pěknou reportáž o našem oddílu.

Článek ke čtení ZDE

 ČT 1 pořad "Věříš si", záznam můžete shlédnout v archivu ČT ZDE ...
TJ Slavia Ptice, info@jkptice.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one