Hobby Ptice 20.6.2009

Třetí, poslední závody TJ Slavia Ptice, so. 20. 6. 2009 Tak máme za sebou poslední letošní závody, pořádanévnašem areálu. První  soutěží, jako obvykle, byla jízdazručnosti, kde opět nezklamala úžasná Lilinka  s Diankou, jež si odnesly za první místo sýrovou mísu. Druhé místo patřilo Klárce Janovské na  Pohádce a třetí příčku obsadila Líza Goblová s Laurinem. I čtvrté a páté místo  patřilo TJ Slavia Ptice a to Terezce Bubeníkové s Duralem a Natálce Králíkové s  Dinou. Všechny děti dostaly kokardu, drobný dárek od Pony clubu, nikdo tedy  neodcházel s prázdnou.
Druhá soutěž, do 60cm, byla opět v režii našeho jezdeckého oddílu, jehož členky zabraly první až páté derkorované místo. První místo pratřilo zaslouženě obratnému Despinkovi v sedle s Danielou  Štěpánovou, ale velkým překvapením a královou dne byla malá Dianka s Durouškem,  která se umístila na druhém místě, v poli třiceti startů! Šestadvacetiletý Dural byl úžasný a Diana zkracovala a rozpohybovala ho tak, že mimo Despina nenašla soupeře a s druhým místem nikdo nepočítal. Třetí místo patřilo Natálce s Dinou, čtvrté Klárce D. s Pohádkou a páté Adle Plischkové ma Neonce.
Třetí závod 80/90 vyhrál Ludvík Filípek, který si svou nejrychlejší jízdou dojel pro vítězství, na které mu dýchala Simona s Reformou (druhé  místo, rozdíl vteřina a půl), jež hned za Reformou se Simona umístila s Despinem  (třetí místo).
V poslední soutěži 100/110 si všichni naši shodili nějakou překážku, tak tentokrát si  největší pohár a úžasnou cenu za první místo odnesl někdo jiný, ale je to tak v pořádku,minulé závody jsme vyhráli úplně všechny čtyři soutěže a pokud by to tak bylo pokaždé, za chvíli by k nám nikdo nechtěl jezdit:-).
Gratulujeme umístěným, děkujeme sponzorům a všem pomocníkům, vše proběhlo v  pořádku, hlavně, že nikdo neměl žádný úraz a těšíme se zas na příští rok, kdy  budeme opět pořádat troje  závody, květen, červen 2010

 *Výsledkové listiny z 20.6.2009 již k nahlédnutí zde ...

* Fotogalerie zde ...

* Videa již k nahlédnutí zde ...

30.06.2009 08:20:59
simonadittrichova
V květnovém časopise jezdectví ( Koníček ) naleznete na straně 8-9 velmi pěknou reportáž o našem oddílu.

Článek ke čtení ZDE

 ČT 1 pořad "Věříš si", záznam můžete shlédnout v archivu ČT ZDE ...
TJ Slavia Ptice, info@jkptice.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one