Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5411"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nechápu proč se p. Dvořák naváží do lidí,kteří chtěli Dráčka zachránit. Tato diskuse byla vedena na útulek Rolinka a na sl. Polákovou jak se řádně stará o koníky které ji byli svěřeny do péče. Tak mi to trošku přijde, že asi neudělal vše jak tvrdí protože kope kolem sebe a házi vinu na někoho jiného pravdě podobně neviděl fotky a pokud ano tak si asi myslí, že koník má podle něj takto vypadat koník který má vážit kolem 500kg a váži 280kg je v naprostem pořádku. Tato jak říká zachranná akce dopadla tak jak dopadla můžem jen říci, že Dráček poslední hodiny svého života umřel v teple na slámě a důstojně a né někde venku několik dní v agónii než by se na něj přišlo. Tomuto pánovi bych z celého srdce přála aby skončil, někde v zapomění jako senilní starý plesnivý dědek v rohu na židli kde si jej nikdo nevšimne!!!Dále chci říct jděte do pr.... jste pěknej hajzl jak jsi můžete říkát koňák a přát všem krásné Vánoce . Chci poděkovat paní Marešové, Lucince, paní Petrové a všem kdo se podíleli na záchraně Dráčka dík za vše co jste se snažili udělat.
Renčí, mrzí mě, co se stalo, tak jako nás všechny... Dráčka jsi znala nejkratší dobu a nejspíš Tě to nejvíc zasáhlo, nebo't jsi u toho byla až do konce osobně... S tímhle něco prostě musíme udělat!!!smiley Lucka od Akkitky a Artíka (Kuchňa)
Nechápu jednání sl.Polákové o co se snaží. Nějaké řeči někdo mi otrávil koně když pravda je jiná a to, že koníci umřeli na podvíživu. Další její povídaní, že někdo podpálil stáj pouze a jen chtěla zakrýt svoji neschopnost postarat se pořádně o koníky které ji byli svěřeny do péče. Další věc dostala od firem vakcíny a veškeré potřebné věci pro koníky, některé firmy postavili boxy a lidi poslali peníze kam se to vše podělo? Staré pořekadlo říka je to jako házet sviním perly. To co udělala koním nejenom Dráčkovi ale i jiným nelze komentovat,ale přesně bych udělala to samé já jí vyhnat ji ven v zimě v triku nechat ji na mraze od jídla ji vyhnat.Pak by si asi pokud má nějaké srdce uvědomila jak těm koníkům asi je oni nemůžou říct já mám hlad nebo je mi zima. Další věc hodit svojí špínu na lidi kteří se snažili napravit co ona způsobila je nehoráznost.Ty lidi co 14dní bojovali o to aby Dráček jel jinam a ona pak dělala jako, že ji někdo ubližuje ona je dokonalá pro tuto osobu nemám slov přidávám se k lidem co pojedou navštívit Rolinku sl Poláková pozná tvrdou ruku koňařů. Lidi prosím i když dáte koníka do útulku protože Vám dosloužil mějte pořád kontakt s tím koníkem.
Nowera jsem pořád já - Kuchňasmiley
Asi pojedu na výlet do Rolinky, hezky pozdravit a poděkovat p. Polákové za tuze milou reportáž... Kdo pojede semnou??!!!
Draka je mi velmi líto. Ale to co včera prohlásila sl.Poláková na ČT 1 je opravdu hnus. Nejen že překroutila fakta ale ve skutečnosi odpovědnosti za jeho smrt hodila zcela na vás. Měl by se ukázat i pohled druhé strany!!!
Dráčku, viděla jsem, jak jsi se snažil srovnat s děsnými podmínkami a viděla jsem, jak se to nemohlo starému, unavenému koni podařit, byl jsi statečný, ale byl jsi kůň, za lidi, kteří tě tam dali nemůžeš, nestál jsi jim ani za to, aby se přesvědčili v jakých podmínkách máš strávit konec života, nebyl to odpočinek, ale boj o přežití.
Kdy už se začnou tyto lidi střílet!Odprásknout je!Oko za oko, zub za zubsmiley
Nenechte si to od Polákové, která vás na veřejnosti pomlouvá líbit. To jí přece nesmí projít!!! Drakovi už to sice nepomůže, ale nějaká spravedlnost přeci musí být. Ona může za jeho smrt a nestydatě to svádí na vás.
To, co se Dráčkovi stalo je mi moc líto. Dost to zabolí, když začnou odcházet koňský kamarádi, kteří člověku ukázali kouzlo pohledu na svět ze sedla koně. Draáčka už nic netrápí, tak teď hlavně ještě hodně krásných dnů na tomhle světě přát ostatním koníkům dřívějšího data narození. :) Ať vám ještě dlouho dělá radost Dudý, Raký a Lyoušek. :)
17.12.2008 09:16:29
simonadittrichova
1
V květnovém časopise jezdectví ( Koníček ) naleznete na straně 8-9 velmi pěknou reportáž o našem oddílu.

Článek ke čtení ZDE

 ČT 1 pořad "Věříš si", záznam můžete shlédnout v archivu ČT ZDE ...
TJ Slavia Ptice, info@jkptice.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one